Zapalniczki PureFlame to nowość w Polsce
  • Luksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame X
  • Nowość
 • Zapalniczka PureFlame X jest designerską plazmowa zapalniczką USB o konstrukcji z polerowanego metalu. Jest wyprodukowana z materiałów pochodzących z recyklingu i działa na czystą energię – nie jest potrzebny żaden gaz ani benzyna. Do jej doładowania wystarczy zwykła ładowarka do telefonu.

  Zapalniczka PureFlame X jest designerską plazmowa zapalniczką USB o konstrukcji z polerowanego metalu. Jest wyprodukowana z materiałów pochodzących z recyklingu i działa na czystą energię – nie jest potrzebny żaden gaz ani benzyna. Do jej doładowania wystarczy zwykła ładowarka do telefonu.

  Każde zapalenie zamieni się w małe przeżycie; po naciśnięciu przycisku powstaje łuk elektryczny wytwarzający wysoką temperaturę. Zapalenie świecy czy rozpalenie w kominku trwa dosłownie chwilę i jest całkowicie bezpieczne również w przypadku świeczników o skomplikowanej konstrukcji. Już żadnych oparzeń palców nawet przy zapalaniu głęboko rozwidlonych świeczników! Przy każdym zapaleniu usłyszysz ponadto przepływ energii towarzyszący łukowi świetlnemu doskonale wzmacniający zmysłowe przeżycie. Zapalniczka PureFlame X jest wyposażona w podwójny bezpiecznik w celu uzyskania jak największego bezpieczeństwa w całym gospodarstwie domowym.
  Zapalniczka jest dostarczana w opakowaniu na prezent, idealnym do obdarowania naszych najbliższych.

  Parametry techniczne:
  - Wymiary: wysokość 19,3 cm x szerokość 2,3 cm x głębokość 2,7 cm
  - Waga: 126 gramów
  - Materiał: metalowy korpus
  - Powierzchnia: metalowa o wysokim połysku
  - Blokada dziecięca: tak
  - Wskaźnik ładowania / naładowanie: tak (czerwona dioda LED) / tak (zielona dioda LED)
  - Złącze USB: tak (mikro USB)
  - Czas ładowania: ok. 2-3 godziny
  - Maksymalny czas jednego zapłonu: 7 sekund
  - Liczba zapłonów po jednym ładowaniu: ok 50 - 60x
  - Możliwość zawieszenia: tak
  - Bateria: akumulator Li-Ion
  - Żywotność akumulatora: ok 500 - 1 200 cykli ładowania

  Dostępność:Wybierz wariantW magazynieW magazynieSprzedany
  Gwarancja:2 lata
  Długość19,30 cm
  MateriałMetal
  • Wariant:
  • Cena:
  • zł165,99 zł165,99 zł165,99 zł165,99
 • Luksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame X
  • 1 z 16
  Luksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XLuksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XLuksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XLuksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XPureFlame X doplněk do domácnostiPureFlame X černý kovový dárkové baleníLuksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XLuksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XLuksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XLuksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XPureFlame X kovový designový zapalovač v metalickém provedeníLuksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XLuksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XLuksusowa zapalniczka plazmowa PureFlame XPureFlame X designový zapalovač