Zapalniczki PureFlame to nowość w Polsce

PureFlame X

Najwyższa gama zapalniczek PureFlame jest oznaczona PureFlame X.

Zapalniczki PureFlame X zostały zaprojektowane z myślą o każdym sprzęcie gospodarstwa domowego i nadają się również jako akcesoria domowe.

Dzięki czystemu i charakterystycznemu wzornictwu z pewnością zajmie swoje miejsce w pobliżu kominków, a dzięki swojej 100% funkcjonalności sprawdzi się również do zapalania świec, świeczników tam, gdzie jest ciasna przestrzeń na zapłon i gdzie zawodzą klasyczne zapalniczki gazowe.

 
  • Zapalniczka PureFlame X
  • Brak oceny
  • Nowość
 • PureFlame X to designerska elektryczna plazmowa zapalniczka USB o polerowanej metalicznej konstrukcji. Wykonany jest z materiałów pochodzących z recyklingu i działa na czystej energii - nie potrzeba benzyny ani gazu. Do naładowania wystarczy zwykła ładowarka do telefonu.

  PureFlame X to designerska elektryczna plazmowa zapalniczka USB o polerowanej metalicznej konstrukcji. Wykonany jest z materiałów pochodzących z recyklingu i działa na czystej energii - nie potrzeba benzyny ani gazu. Do naładowania wystarczy zwykła ładowarka do telefonu.

  Każdy zapłon staje się małym doświadczeniem: po naciśnięciu przycisku powstaje łuk światła, który wytwarza wysokie ciepło. Zapalenie świecy czy kominka jest bardzo szybkie, łatwe i całkowicie bezpieczne nawet w przypadku skomplikowanych konstrukcyjnie świeczników. Koniec z palącymi palcami, nawet przy głębszych świecznikach! Ponadto z każdym zapłonem słyszysz przepływ energii, który towarzyszy łukowi światła, dzięki czemu doznania zmysłowe są wzmacniane do perfekcji. Zapalniczka PureFlame X jest wyposażona w podwójny bezpiecznik dla najwyższego bezpieczeństwa w całym domu.

  Zapalniczka dostarczana jest w opakowaniu prezentowym, idealnym do prezentowania bliskich.

  Dostępność: Wybierz wariant Sprzedany W magazynie W magazynie
  Kod : Wybierz wariant 23161 23162 23163
  Gwarancja: 2 lata
  Długość 19,30 cm
  Materiał Metal
  • Wariant:
  • Cena:
  • zł159,99 zł159,99 zł159,99 zł159,99
  • 1 z 16