Zapalniczki PureFlame to nowość w Polsce
  • Zapalniczka PureFlame
  • Brak oceny
 • PureFlame, wyjątkowa elektryczna zapalniczka plazmowa USB do codziennego użytku bez kompromisów. Wyobraź sobie zapalniczkę, która nie nagrzewa się, nie wieje i nie musisz mieć w domu innych bezużytecznych rzeczy, takich jak zapasowy gaz czy benzyna.

  Wyobraź sobie zapalniczkę, która się nie nagrzewa, nie wieje i nie musisz mieć żadnych innych bezużytecznych rzeczy, takich jak gaz domowy lub benzyna przez lata użytkowania. Zapalniczka, która bez komplikacji rozpala ogień w kominku, świece i trudno dostępne świeczniki.

  Brzmi jak bajka? ....., ale mimo wszystko przedstawiamy Państwu wyjątkową zapalniczkę PureFlame, która działa na czystą energię. Nie potrzeba gazu ani benzyny. Aby naładować zapalniczkę, wystarczy użyć ładowarki do telefonu ze złączem USB.

  Zapalniczka PureFlame jest przeznaczona do codziennego użytku i jest dostępna w wielu kolorach, dzięki czemu pasuje do każdego domu. Dodatkowo zapalniczki PureFlame wyposażone są w zabezpieczenie przed niezamierzonym użyciem.

  Podczas korzystania z zapalniczki PureFlame powstaje łuk o wysokiej temperaturze, dzięki czemu zapłon jest bardzo łatwy i szybki, a kiedy słyszysz przepływ energii towarzyszący łukowi, normalne zapalenie świec jest przeżyciem.

  Dostępność:Wybierz wariantW magazynieW magazynieW magazynieW magazynieW magazynie
  Długość19 cm
  MateriałPlastikowy
  • Wariant:
  • Cena:
  • zł91,19 zł91,19 zł91,19 zł91,19 zł91,19 zł91,19
 • Barevné USB plazmové zapalovače PureFlame
  • 1 z 12
  PureFlame bílý USB plazmový zapalovač v dárkovém baleníPureFlame bílý USB plazmový zapalovačPureFlame černý USB plazmový zapalovač v dárkovém baleníPureFlame černý USB plazmový zapalovačPureFlame plazmové zapalovače do každé domácnostiPureFlame růžový USB plazmový zapalovač v dárkovém baleníPureFlame růžový USB plazmový zapalovačPureFlame šedý USB plazmový zapalovač v dárkovém baleníPureFlame šedý USB plazmový zapalovačPureFlame šeříkový USB plazmový zapalovač v dárkovém baleníPureFlame šeříkový USB plazmový zapalovač